Standardy a filosofie
.

Jak vidíte, ve vesmíru se nám opravdu líbí. Přesto se čas od času vracíme zpátky na Zemi, abychom se přesvědčili, že se i tam hraje čestně a podle pravidel, která ctíme.

Kvalita služeb je u nás na prvním místě. Máme zájem o dlouhodobý vztah.
Když už se do něčeho pustíme, chceme v tom být opravdu dobří. Zároveň víme, že se k nám lidé budou vracet jen tehdy, pokud pro ně uděláme maximum. Proto pro nás neexistuje jiná cesta, než mít kvalitu služeb na žebříčku priorit úplně nejvýše.

Když se ptáte, posloucháme.
Za otázky se u nás nemusíte stydět. S klienty o našich službách a produktech mluvíme vždy ochotně a dopodrobna. Ale jedině když se ještě doptáte na to, co je pro vás důležité vědět, si budeme jistí, že jsme odvedli opravdu tu nejlepší práci.

Nejsme bankéři ze zlatých klecí. Naše zkušenosti vycházejí z každodenní praxe.
Honosná sídla, pozlacené kliky ani sbírky obrazů u nás nenajdete. Ti, kteří vytvářejí a formují Siria, jsou nejraději přímo mezi lidmi. Díky tomu přesně vědí, co od nich klienti i poradci očekávají. Financím se naši lidé věnují už řadu let. Bohaté zkušenosti ale máme i z dalších oblastí. Od marketingu, přes reality až po IT.

Schopní lidé jsou to nejcennější, co máme.
Přestože věříme v sílu technologií, víme, že není nad šikovné a schopné lidi. Těm, kteří jsou s námi na jedné lodi, se proto pečlivě věnujeme. Ukazujeme jim správný směr a nabízíme zázemí pro sebevzdělávání a profesní růst.

Hrajeme fér. Malá písmena pod čarou jsou naším nepřítelem.
Naše smlouvy s klienty i poradci jsou jasné a férové. Nenajdete v nich žádné skryté právní kličky, poznámky pod čarou, či malá písmena. Jednáme na rovinu, protože chceme, aby byli nakonec spokojení všichni - vy i my. Jedině tak se dá budovat dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře.

Máme rádi inovace. Využíváme technologie, které šetří čas i peníze.
Papírové formuláře a přepisování do elektronických databází považujeme za zbytečnou ztrátu času. Proto neustále vymýšlíme, jak pomocí moderních technologií zpříjemnit život nejen sobě, ale i všem ostatním okolo Siria. Naši poradci jsou díky tomu vybaveni inovativními nástroji, které jsou moderní, rychlé, spolehlivé a uživatelsky přívětivé. Ušetřený čas a peníze pak mohou věnovat ve prospěch klientů.

Vytváříme zázemí, ne mantinely.
Naše poradce nesvazujeme přísnými pravidly, sankcemi a nevýhodnými smlouvami. Raději jdeme cestou pozitivní motivace. Kvalitní technické zázemí, leadership a férový systém odměn jsou základem pro to, aby s námi lidé pracovali rádi a ukázali to nejlepší, co v nich ve skutečnosti je.

Rozumíme tomu, co děláme. Na trhu jsme jako doma.
Ať už spolu budeme mluvit o hypotéce, investování nebo dlouhodobé finanční strategii, můžete si být jistí, že jste na tom správném místě. Lidé v SIRIU vědí, jak to ve světě peněz chodí. Na finanční trhy se totiž nedívají z výšky, ale jsou přímo ve středu dění.

Vždy hledáme nejlepší řešení. Naším cílem je váš úspěch.
Hledáme vždy nejvhodnější způsob jak zhodnotit peníze a ušetřit čas našich klientů tak, aby se mohli bez obav věnovat dosahování svých cílů. Náš cíl je jasný. Chceme, aby se SIRIUS stal synonymem úspěchu pro všechny, kteří se pro něj rozhodnou.